חשוב לדעת

 
משרד שמאות וייעוץ מקרקעין אלי סידאוי מספק שירותי שמאות מקצועיים, הניתנים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים. אנחנו מאמינים, כי שירותי שמאות צריכים להינתן בדרך של ליווי צמוד, הכולל הסברים מקיפים וברורים ועבודה בשקיפות מלאה מול הלקוח.
במסגרת העבודה השוטפת של המשרד הצוות כולו מקפיד להתעדכן בכל החידושים האחרונים בתחום על מנת לספק לכל לקוח ולקוח את השירות המדויק והטוב ביותר. בעמוד הבא אנו מציגים כמה מאמרים בתחום הנדל"ן שיכולים להעשיר את עולם התוכן שלכם בין אם אתם רוכשים חדשים, או ותיקים בתחום.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחפשים לדעת האם אתם זכאים לקבל פטור ממס רכישה? בבואכם לרכוש נכס חדש, חשוב ומומלץ לעשות את כל הבדיקות, מכיוון שכל סכום במצטבר יכול להוזיל לכם משמעותית את העיסקה, היכנסו לבדוק. 
 
 
 
 
 
 
 
 

רכישת דירה מקבלן מתפרשת רבות כהשקעה בטוחה, נכס חדש ללא פגמים ובעל ערך גבוה יותר. חשוב לזכור שרכישת דירה מקבלן וללא הייעוץ הנכון יכולה להיות בעייתית לפעמים, לאילו פרטים חשוב לשים לב? מה לשאול?
 
 
 
 
 
 
 
 

החלטתם לרכוש דירה? מדובר ככל הנראה באחת מההחלטות החשובות ביותר שתעשו, עבורכם ועבור משפחתכם. כעת נשאלת השאלה האם כדאי לרכוש דירה מקבלן או יד שנייה? מה היתרונות של יד שנייה? למה מומלץ לשים לב? להלן מדריך שיעזור לכם לקחת  החלטה שקולה.
 
 
 
 
 
הערכת שווי נכס
 
 
 
על הערכת שווי בית
כיצד מתבצע התהליך? מדוע חשוב לעשות כן בטרם ביצוע עסקת נדל"ן, וכן מה היתרונות של דוח כזה גם לאחר רכישת הנכס. 
 
 
 
 
 
הערכת שמאי
 
 
 
הערכת שמאי בחיזוק מבנים
מתי יש לבצע חיזוק מבנים? מדוע הערכת שמאי לפני חיזוק מבנים היא הכרחית? למה כדאי לבקשת דוח שומה. (ביקורת טיב בנייה) גם לאחר סיום עבודות החיזוק? הכל אודות שירותיו של שמאי המקרקעין בתחום חיזוק מבנים.
 
 
 
 
שמאי דירות
 
 
 
כיצד איתור ליקויי בנייה מצילים חיים
מהם אותם ליקויי בנייה בעצם, ששמאי המקרקעין אמור לבדוק לפני שתכנסו אל הנכס? למה חשוב לבצע איתור מוקדם של ליקויים בנייה בנכסים קיימים, עוד לפני הקנייה? קראו במאמר זה אודות החשיבות שבאיתור ליקויים בבנייה לשמירה על חייכם, וזכרו: בנייה לקויה יכולה לפגוע באיכות החיים שלכם!
 
 
 
 
מדרגות מס רכישה
 
 
 
מהן מדרגות מס רכישה בעצם ולמה הן נועדו מלכתחילה? וגם: פירוט מדרגות מס רכישה לכלל האוכלוסייה לעומת מדרגות מס הרכישה לנכים, מדרגות מס הרכישה לעולים חדשים ומס הרכישה המוטל על רכישת דירה שנייה. הכול אודות סוגי מדרגות המס בארץ ומשמעותם
 
 
 
 
חיזוק מבנים
 
 
 
הערכת שמאי - על ניהול מו"מ ברכישת דירה
מה זה הערכת שמאי ולמה אתם צריכים את זה. מהם הסעיפים שיבחנו בנכס ויסקרו בדו"ח השומה, איזה סוגים שונים להערכות שמאי יש בנמצא,והכי חשוב: למה הערכת שמאים של הבנק לעניין המשכנתה מועילה לכולם.
 
 
 
 
רישום מקרקעין
 
 
 
אבני היסוד של רישום מקרקעין
מדוע רישום מקרקעין חשוב כל כך והאם הדבר יכול להפר את זכויותיכם בנכס? מהם שלושת השלבים שרישום זה מחייב (פרצלציה,רישום בית משותף ו-טאבו)? מה קורה כשהרישום מתעכב והאם הדבר יכול למנוע את בעלותכם על הנכס? וגם: מדוע שמאי מקרקעין שמטפל ברישום מקרקעין יכול לחסוך לכם כסף?
 
 
 
 
היטל השבחה
 
 
 
על היטל השבחה כחלק ממיסוי מקרקעין בעסקאות נדל"ן 
היטל השבחה הינו מס מחייב בעת ביצוע עסקת נדל"ן. מיסוי זה מחייב ביצוע הערכת שמאי, ולכן מהווה חלק אינטגרלי מעלות הדירה. על היטל השבחה במאמר הבא
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
* קוד:
Capcha
 
 
 
 
 
 
 
 
סוקולוב 86 א', חולון.
סניף נוסף: ישוב גן נר , גלבוע ועמקים. 

טלפון: 1700-502-506, 03-5015558
נייד: 050-6422986