אודות

 

קצת עלינו

 
משרד אלי סידאוי מתמחה במתן שירותי שמאות מקרקעין, ייעוץ מקרקעין, ביקורת מבנים (לאיתור ליקויי בנייה ובדיקת טיב הבנייה) וניהול נכסים. השירותים ניתנים תוך התאמה למידותיו ולדרישותיו של כל לקוח, ובהקפדה על מתן ליווי אישי ואדיב, שירות מהיר ומקצועי ומחירים הוגנים. המשרד משרת שורה ארוכה של לקוחות, ביניהם לקוחות פרטיים, בעלי עסקים, חברות וארגונים, עורכי דין, בעלי קרקעות חקלאיות, קבלני בניין, מהנדסי ביקורת מבנים ועוד.
 

צוות המשרד:

 

בראש המשרד עומד אלי סידאוי, שמאי ותיק ומנהל נכסים מוסמך (רישיון # 958). סידאוי הינו חבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל ובאמנת השירות בישראל. המשרד כולל שלושה שמאים מנוסים, וכן כלכלן ומהנדס ביקורת מבנים. המשרד עובד בשיתוף פעולה עם יועצים מקצועיים שונים, ביניהם יועץ משפטי, אדריכל ומודד. 

הרכב זה של אנשי מקצוע בתחומים מגוונים מאפשר למשרדנו להציע פתרונות שמאות מקרקעין מקיפים ואיכותיים, מתוך התמצאות מלאה בקשת הנושאים הרחבה בתחום. אנו מקפידים להתעדכן תדיר בכל עדכוני החקיקה בתחום, כולל של רשות המסים. 

 
משרד שמאות מקרקעין אלי סידאוי
 

תחומי התמחותנו העיקריים:

 

משרד השמאות אלי סידאוי מספק מגוון רחב של שירותי שמאות מקרקעין. המשרד מבצע הערכות שווי שוק מדויקות לכל סוגי נכסי הנדל"ן: משרדים, מבני תעשייה ומסחר, בתים פרטיים, נחלות ומשקים חקלאיים, מגרשים לבנייה, קרקע חקלאית וכו'. בנוסף, במשרד ניתן לקבל ייעוץ וחוות דעת שמאיות לכל צורך: מכירה וקנייה, בתי משפט, חלוקת ירושה, כינוס נכסים, פירוק שותפות, דמי פינוי וכו'. כמו כן, במשרד ניתן לבצע בדיקת כדאיות כלכלית של כל פרויקט בתחום הנדל"ן. הבדיקה מתבצעת על ידי כלכלן מקצועי.

המשרד מעניק שירותי ניהול נכסים מקיפים, החל מביקור בנכס ובוועדות הרלוונטיות, ועד ניתוח סקרי שוק. 

הפחתת היטל השבחה בפרט והתמחות במיסוי מקרקעין בכלל. מהנדס ביקורת המבנים עוסק במתן חוות דעת הנדסיות, וביקורת מבנים (איתור ליקויי בנייה). 

המשרד עובד בשיתוף פעולה עם עורך דין מקרקעין לצורך קבילות בבית משפט, מתן חוות דעת משפטיות וכו'.

בנוסף, המשרד מעניק הערכת פיצויים וירידת ערך בעקבות ליקויי בנייה ואי התאמות, הפקעת שטח, התקנת אנטנות סלולאריות, פגיעה תכנונית וכו'. ניתן לקבל גם שירות הגשת השגות לתשלומי דמי היתר של מנהל מקרקעי ישראל והגשת שומות מקרקעין.

 

ידע מקיף, מומחיות ושירות:

 

במהלך תפקידו של שמאי מקרקעין, הוא נדרש לא אחת לשמש מורה נבוכים, מגשר ומפשר לכל הפעילים בשוק, ממלא תפקיד של בורר בנושא נדל"ן. חובה עליו לשמש כמומחה וכצופה נאמן, מעודכן ואובייקטיבי בשוק המקרקעין הדינמי. כזה שחובה עליו להבין את מכלול הכוחות המשפיעים בשוק הנדל"ן ולשלוט בתחומי המשפט, הכלכלה, החברה וההנדסה, כך שחוות דעתו ועצותיו יעזרו לכל המעורבים בשוק לשקול את צעדיהם ולקבל את ההחלטה הנכונה.

זהו בדיוק טיב השירות, הידע והמומחיות שתקבלו מאיתנו, בלוויית אמינות ויחס מקצועי, אישי וצמוד לכל אורך הדרך.

למידע נוסף וכדי לברר האם אפשר ליישם את התוכנית בבניינכם, צרו קשר עוד היום עם אלי סידאוי.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
* קוד:
Capcha
 
 
 
 
 
 
 
 
סוקולוב 86 א', חולון.
סניף נוסף: ישוב גן נר , גלבוע ועמקים. 

טלפון: 1700-502-506, 03-5015558
נייד: 050-6422986